top of page
Hakkımızda-01.jpg

Vardar Tarım Şirketi

2003'yılından beri aile şirketi ve özel şirket olan Vardar Tarım Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti, bölgesel çaptaki müşterilere hizmet veren 18 den fazla çalışanı olan bir gıda ve tarım şirketidir.

20 Yılı Aşkın Bir Süredir

Çiftçilerimizin Yanında

Vardar Tarım Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.,

2003'lerin sonunda Babaeski Karamesutlu Köyünün  tarlalarında şekillenmeye başladı.

Hakkı Vardar, keskin girişimcilik içgüdüleri, sürekli merak, sınırsız enerji ve önlenemez bir dürtü ile yola çıktı. Yıllar boyunca, kurucumuz Hakkı VARDAR' ın mümkün olanın vaadine olan inancı, çabalarını önce bölgesel sonra ulusal bir gıda ve tarım işine doğru çeşitlendirmesine yardımcı oldu.

Entegre portföyümüz çiftçilik, yem işleme, yem satışı, gübre satışı, tohum satışı, zirai ilaç satışı, zahire ürünleri satışı ve tarımla ilgili diğer işlemleri içermektedir. Karamesutlu, Lüleburgaz, Babaeski'deki satış şubelerimiz başta olmak üzere Marmara Bölgesindeki çiftçi dostlarımıza çok çeşitli ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Şirketimizin Temel Değerleri - İnsan Tutkusu, Yenilikçilik Ruhu ve Kaynaklara Saygı - Hakkı Vardar'ın 20 yıl önce yolculuğuna başladığı zamanki kadar geçerli ve işleri büyütmeye olan bağlılığımız her zamanki kadar güçlü.

IMG_2925_edited.jpg
ŞİRKET

Kurucumuz

2003'te tek kişilik bir çiftçilik operasyonu olarak başlayan faaliyetler, 18'den fazla çalışanı olan bölge çapında bir işletmeye dönüştü. Hakkı VARDAR ın o zamanlar oluşturduğu sütunlar bugün hala organizasyonumuzu yönlendiriyor.

ŞİRKET

Sorumluluklarımız

Temel Değerlerimiz olan İnsan Tutkusu, Kaynaklara Saygı ve Yenilikçilik Ruhu, yaptığımız her şeyde eylemlerimizi yönlendirir ve müşterilerimize, çalışanlarımıza ve faaliyet gösterdiğimiz topluluklara karşı sorumluluk anlayışımızı şekillendirir.  

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

İnsan

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve topluluklarımızın sağlık ve güvenliğini derinden önemsiyoruz ve birlikte çalıştığımız herkesin fikirlerini ifade edebilmesini ve vaatlerini yerine getirebilmesini sağlamaya çalışıyoruz. 

Vardar Tarımda insanlara olan tutkumuz, çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve içinde çalıştığımız toplulukların güvenliğine ve refahına sarsılmaz bir bağlılıkla başlar. Güvenlik çerçevemiz, iş yeri güvenliğini iyileştirmede bize sürekli olarak rehberlik eder. Ayrıca herkes için fırsat eşitliği sağlamaya kararlıyız ve çalışanlarımıza ve ortaklarımıza adil, saygılı ve onurlu bir şekilde davranılmasını sağlamak için çalışıyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Toprak

Vardar Tarım'da, arazinin iyi kâhyaları olmak, işimizin özünden daha fazlasıdır - yapılacak en doğru şeydir. Sürdürülebilir arazi kullanımı ve doğal kaynakların korunması, günümüzün artan nüfusu ve gelecek nesiller için küresel gıda ihtiyaçlarının karşılanması açısından kritik öneme sahiptir.

Hikayemiz toprak sağlığı ve besin yönetimi ile başlar: bizi besleyen topraklara özen göstermek. Buğday ve Ayçiçek üretimi üzerine kurulmuş bir şirket olarak, sürekli olarak daha iyi gıda yetiştirmenin yeni yollarını bulmaya çalışıyoruz. Toprağımızda çalışırken iyileştirme ve koruma için gelişmiş önlemler alıyoruz.

Hakkımızda Toprak.jpg
Hakkımızda Su.jpg
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Su

Su en değerli kaynağımızdır. Ülkemizin su kaynaklarının korunmasından sulama ve toprak nemi yönetiminin iyileştirilmesine kadar, su tasarrufunu sürdürülebilirlik taahhüdümüzün önemli bir parçası haline getirmek için çok çalışıyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Refah

Çalışanlarımız, müşterilerimiz, ortaklarımız ve çalıştığımız topluluklar için ekonomik değer sağlamak ve refahı sürdürmek için doğruluk, dürüstlük, kalite ve karşılıklı saygıya sarsılmaz bir bağlılıkla çalışıyoruz.

Çevremizde gördüğümüz potansiyele yatırım yapıyor ve yaşam kalitesini artıran gerçek, uzun vadeli farklar yaratmaya çalışıyoruz.

Hakkımızda Refah.jpg
VARDAR TARIM İÇİNDE NELER OLDUĞUNU GÖRÜN
 

Vardar Tarım Haberleri

 
04 Mart 2023

Toros Çiftçi Eğitim Otobüsü Babaeski Karamesutlu Köyündeki Merkezimizdeydi

Kuraklık ve Gübreleme konusunda sürdürülebilir tarım için doğru sulama, bitki besleme uygulamaları ve tanıtımı amacıyla Toros Tarım otobüsü ve Toros Tarım teknik ekibi bizimleydi.
17 Kasım 2023

Bayer Crop Science Türkiye Bilgilendirme Seminerlerimiz  Babaeski Karamesutlu Köyü ile başladı...

Çiftçi dostlarımıza Bayer Crop Science Türkiye ile ortaklaşa düzenlediğimiz Bilgilendirme seminerimizin ilki Karamesutlu Köyünde gerçekleşti.
24 Kasım 2023

Bayer Crop Science Türkiye Bilgilendirme Seminerlerimizden İkincisini Babaeski Karahalil Köyünde Düzenledik...

Çiftiçi dostlarımızı bilgilendirme seminerlerimizin bu seferki durağı Babaeski Karahalil Köyü...
bottom of page