top of page
Gubreleme Rehberi.jpg

Gübre

Vardar Tarım olarak, tarlalarınızın nesiller boyu devam etmesini sağlamak için sahada kanıtlanmış girdiler sağlıyoruz. Yerel tarım uzmanlarımız, tercih ettiğiniz ürünleri toprağınız, coğrafyanız, ekinleriniz ve hedeflerinizle eşleştirerek size özel çözümler sunar. Ve kaliteli firmalarla işbirliği yaparak benzersiz bir gübre ve besin erişimi sunuyoruz.

Karamesutlu Merkezimizden (02885251071), Lüleburgaz Şubemizden (05375227636) ve

Babaeski Şubemizden (05385662686) uygun fiyatlarla ve kampanyalarla temin edilebilen gübre çeşitleri sayesinde ürünleriniz beslenmesine katkıda bulunun.

Bayiliğini Yaptığımız Gübre Firmalarının ürünlerine aşağıdan Ulaşabilirsiniz.

 
3-1.png
Toros Tarım Yan.png
Toprağa güç veriyoruz.
 

Temel olarak bitki besin maddesi (gübre) üretimine odaklanan Tekfen Kimya Sanayi Grubu’nun çatı şirketi konumundaki Toros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş., faaliyetlerini mineral gübrelerin yanı sıra suda eriyebilen özel gübreler ve organik/organomineral gübre konularında sürdürmektedir

İgsaş
Igsas.png
Toprağın işlendiği her yerde

Türkiye tarımının ve sanayisinin ihtiyaç duyduğu; Üre, Kompoze Gübreler, Nitratlı Gübreler, Özel ve Spesifik Damlama Sulama Gübreleri, UAN, Amonyak, İGSAŞ Blue, Pril Pöröz Amonyum Nitrat, Potasyum Nitrat, Amonyum Klorür Seyreltik Nitrik Asit, Derişik Nitrik Asit ve Nitrat Çözeltisi üretimleri yapmaktadır.

suluboya Bitkiler
Gübretaş Logo.png
Bu Topraklara Değer Katıyoruz

GÜBRETAŞ marka ve kalitesiyle pazara sunulan çeşitli formlardaki 110’dan fazla gübre tarımsal ürünlerin beslenmesinde kullanılmaktadır. GÜBRETAŞ sektöründe öncü olmanın bilinci ile üreticilerin ihtiyaçlarına tam olarak karşılamak için tarım sektörü ve bitki besleme alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek ürün portföyünü sürekli güncellemektedir.

54463809_BYDb8uE-VBQ7Pymo0WX5iwLGK75SRM3qQ5W15KdEKYM.jpg
bgf-logo2.jpg
Çevreye Saygı Bilinciyle Üretiyoruz

BAGFAŞ Bandırma kimyevi gübre fabrikaları Türkiye’nin ilk ve hali hazırda tek entegre kimyevi gübre tesisidir. Tesislere kükürt ve fosfat olarak giren kimyanın bu iki önemli hammaddesi tesislerden çeşitli kimyevi gübre olarak çıkar.

8be27879-768c-46c7-87ce-ca9287ca8323.jpg
1973 Yılından Beri Sizinleyiz

Gemlik Gübre, 2004 yılında YILDIRIM Grup tarafından özelleştirme yoluyla satın alınarak Yıldırım ailesine katılmıştır. Bu yatırımın ardından şirket, Türkiye’nin en büyük gübre üreticilerinden biri haline gelmiştir. Şirket, Türkiye genelinde 1000’in üzerinde bayi ve 3000’e yakın Tarım Satış Kooperatifleri ile, yurt içi pazarın önemli bir bölümüne sahiptir.

Gübre

 

Amonyak

 

Asit

Image by Gabriel Jimenez
Ege Gübre.png
Gübre sektöründe 40 yıl

Tarım sektörünün ihtiyaç duyduğu organik ve inorganik menşeli bitki besin maddeleri karışımlarının hazırlayıp, üretir veya tedarik ederek çiftçimize ulaştırır.

Tedarik Gübreler

 

Özel Gübreler

Mısır Alan Close Up
Seleda Logo.png

Toprağa Can, Bitkiye Sağlıklı Yaşam

Seleda Gübre olarak Babaeski/ Kırklareli’nde 2017 yılında 250.000 m2’lik bir alanda kurulan entegre tesislerimizde; çiftçiler için uygulaması kolay organik ve organomineral granül ve sıvı gübrelerimizi üreterek Türk tarımının hizmetine sunmaktayız.

bottom of page