top of page
Zirai İlaçlama.jpg

Zirai İlaç

 

Tarım endüstrisindeki en güvenilir tarımsal ürün tedarikçilerinden bazılarının bitki koruma ürünlerini dağıtmaktan gurur duyuyoruz. Tercih ettiğiniz tedarikçinin veya belirli bir bitki koruma ürününün envanterimizde olup olmadığını öğrenmek için 05385662686 nolu iletişim numaramızdan uzman Mahsul Danışmanımızla iletişime geçin. 

Babaeski Şubemizden (05385662686) ve Lüleburgaz Şubemizden (05375227636) uygun fiyatlarla ve kampanyalarla temin edeceğiniz bitki koruma ürünlerimizle sizlerde bol verimle tanışın.

Bayiliğini Yaptığımız bitki koruma ürünlerine aşağıdan Ulaşabilirsiniz.

Corteva Bitki Koruma.jpg
Geleceğe Güvenle Bakın

Corteva Agriscience™, tamamen tarıma adanmış tek büyük tarım şirketidir. DuPont Pioneer, DuPont Bitki Koruma ve Dow AgroSciences şirketlerinin güçlerinin birleşmesiyle, tarım alanındaki en iyileri ve iki yüzyıldır devam eden bilimsel başarılarla gelen tecrübeyi biraraya getirdik.

Vardar Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd  Şti Gübre  Yem  Tohum  Buğday  Ziraiilaç

3-1.png
1628580599749_edited.jpg
Verimli Tarımın Yenilikçi Yüzü

Ferbis, Niğde’nin Bor ilçesinde 24 bin metrekare toplam alan içerisinde yer alan 18 bin 500 metre kare kapalı alana sahip tesisi ile, zirai ilaç pazarındaki en nitelikli üretim alanlarından biri haline gelmiştir. 

Yeni nesil
Basf Logo.png
Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Kimya Yaratıyoruz

111 binin üzerinde BASF Grup çalışanı, neredeyse her ülke ve sektörde faaliyet gösteren müşterilerimizin başarısı için çalışıyor.

Hidroponik Marul
İzlenebilir Güvenli

HEKTAŞ; 1956 yılında çoğunluğunu doktorların oluşturduğu, kimyagerler, eczacılar ve ziraat mühendislerinin birleştirdikleri tasarrufları ile beşeri ilaç üretimi ve pazarlaması için Adana’da kurulmuştur.

Bayer.png
Dünyanın gıda güvenliğini artırıyoruz

Bayer, araştırma ve geliştirme alanında köklü bir geleneğe sahip, inovasyon odaklı bir şirkettir. Küresel sorunları ele almak için uzmanlığımızdan yararlanıyor ve dünyanın her yerindeki insanların yaşamlarını iyileştirmeyi amaçlıyoruz.

Türk Semt Pazarı
20.png
Sürdürülebilir Tarımsal Büyümeyi Destekliyoruz.
 

1883 yılında kurulan FMC o yıllarda Bean Spray Pump ismini taşıyordu. Bu isim, ilk basınçlı pülverize yöntemiyle ilaçlamayı icat eden John Bean’e ithafen verilmişti. Bir asrı aşkın süredir global tarım pazarına sunduğu yenilikçi çözümleri, uygulamaları ve kaliteli ürünleriyle hizmet veren FMC’nin Tarımsal Çözümler bölümünde dünya genelinde 5000’den fazla çalışanı bulunuyor.

Sebze Bahçesi
Üretim Sürecinde Partneriniz
 

Nufarm Turkey 100 yılı aşkın bir süre önce Yeni Zelanda’da bir gübre şirketi olarak başladığından bu yana uzun bir yol kat etti. Şimdi özellikle Herbisit, İnsektisit, Fungisit ve Bitki Büyüme Düzenleyicileri de dahil olmak üzere çiftçiler ve yetiştiriciler için en kaliteli bitki koruma ürünleri ile geniş bir yelpaze oluşturmaktadır.

bottom of page