top of page

Yem

Karamesutlu Merkezimizden (02885251071), Lüleburgaz Şubemizden (05375227636); 

uygun fiyatlarla ve kampanyalarla temin edilebilen yem ve besin katkıları sayesinde

hayvanlarınızın sağlıklı beslenmesine katkıda bulunuyoruz.

 

Bayiliğini Yaptığımız Yem Firmalarının Ürünlerine aşağıdan Ulaşabilirsiniz.

Optima Yem
Optima.png
Hayvan Beslemede Çözüm Ortağınız

Lüleburgaz, Gönen, Bolu olmak üzere üç fabrikada, Optima, Vet-Line, Ortak markaları adı altında ürünleri dünya standartlarında üretilmektedir. Şirket Türkiye’de ve AB ülkelerinde geçerli olan ISO 9001 Kalite Sistemi’ne sahiptir.

15294006932828.jpg
Abalım Yem.jpg
Hayata Tutunsunlar Diye Özenle Üretiyoruz
 

Ülkemizin önde gelen sanayi topluluğu Abalıoğlu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Abalıoğlu Tarımsal Üretim A.Ş. olarak, 1969 yılında “ülkemizin ilk özel yem kuruluşu” unvanıyla Denizli’de kuruldu.  Girişimcilik ruhu ile sürdürülebilir büyüme kaydedip, o günden bugüne ülkemizin en büyük sanayi kuruluşlarından biri oldu. Nitekim İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl düzenli olarak açıklanan en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde 2017 yılında 53.sırada, EBSO’nun açıkladığı Ege Bölgesi’nin en büyük kuruluşu listesinde ise 5. sırada yer aldı.

Baha tarım_edited.jpg
İçinizden Biri

Baha Tarım, yem hammaddesi çeşitliliği açısından da farklılık yaratmaktadır. Çeşitliliği fazla hammadde ticareti yapmak, her yönü ile alt yapı gerektirir. Gerek dış ticaret, gerekse iç ticaret ile tedarik ettiği, tahıl, yağlı tohum ve yem hammaddelerini, en uygun fiyatla, kaliteli hizmet ve servisi ile sunabilen yem sektörünün en önde gelen tedarikçileri arasındadır.

bottom of page